Connected successfully

Natáčení na Curii Vitkov aka Wothanburgu(4. - 6. června)

První víkend v červnu se bude konat naše pravděpodobně největší natáčení, trvající celý víkend. V plánu je přes den točit, večer hýřit. Zkrátka přijeďte, bude to fajn :).

Předesílám, že akce je pouze pro nahlášené a akce není určena pro diváky!
Kdo se předem nenahlásí, nebude na akci vpuštěn! Je to přecijenom Wothanovo (a spol.) hradiště a my jim z toho nechceme udělat ilegální technoparty. Navíc potřebujem vědět, kolik nás cca bude, abychom se podle toho mohli zařídit (kvůli kostýmům a občestvení). Další věc - každý, kdo dorazí se bude účastnit natáčení. Pokud se účastnit nechcete, tak ani nejezděte, zabírali byste jednak místa v autech těm, kdo by se účastnit chtěli a zároveň byste se nám pletli do záběru. Jediná, kdo má omluvu je Terka Řežábková, která nám bude obstarávat catering :o). Přihlašovací formulář na akci najdete níže na této stránce. Díky za pochopení.

Zázemí na Curii:
Je tu pitná voda i elektřina. Na spaní je potřeba si přivést vlastní stan a spacák. Jídlo bude zajištěno. Nachystáno bude na sobotu (snídaně, oběd, večeře) a na neděli (snídaně, oběd). O catering se postará Terka Řežábková, která má prý z podobných akcí už jakési zkušenosti (vaří takhle pro archeology - což se hodí, když už budem točit v tom archeoskanzenu :o) ), na místě bude i erární pivo. Přesto nebude na škodu si pro sichr přivést něco svého. Jinak nejbližší obchod je v Chrastavě cca 10km od Curie. Jídlo i pití bude pouze pro nahlášené, bude děláno na počet

Organizace akce (Podrobný harmonogram akce je zde ka stažení.)

Kostýmy:
Kdo má kostým (obdobím je to "všestředověk"), nechť si přiveze svůj. Kdo kostým nemá, ozvěte se nám prosím na mailu polomrtvy(a)email.cz a nějak to pořešíme, máme nějaký kostýmy v zásobě. Kostým by měl být nehonosný, budete hrát vesničany, případně zombíky.

Příjezd:
Příjezd na akci v pátek večer mezi 19:00 – 20:00 přímo na Wothanburg (viz mapa níže).
Mapa k Wothanburgu

Odjezd:
Po natáčení v neděli po obědě.

Pokud máte jakékoliv dotazy, pište na mail polomrtvy(a)email.cz.
Těšíme se na Vás
Vaši Polomrtví

Registrace na akci byla uzavřenaNahlášení účastníci

...zájezdu

Nepodarilo se pripojit k MySQL
V tuto chvíli je na akci nahlášeno lidí.
Jméno osoby/skupiny Počet lidí Odhlášení z akce
vlož heslo

 
Kód a kus grafiky by Mathy | Zbytek grafiky by Daniel St. Jules