Trailer No.3

Mathyho absolutoriová rychlokvaška. Pravděpodobně se časem ještě dočká re-maku. Tak či tak, mrkněte na ní, podle mě i tak stojí za vidění :).

Trailer No.2

Konečně jsme dali dohromady dost materiálu, aby se z toho dalo sešmikat něco kloudnějšího. Jsme lehce za třetinou natočenýho materiálu, chystají se velké posprodukční hrátky, vlastní hudba a zvukové efekty. Zatím jsem si musel něco málo vypůjčit O:-). Tak snad se bude líbit!


Soundtrack

z dílny maestra DJe Filla-B.

No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.Wallpapery

...pro každého extra nadšence

Polomrtvý logo Gauldoth VS Malvich
Wall01 Wall03


Před kamerou Za kamerou
Wall02 Wall04
(nikdo nesmí stát, nebudu budu řvát. Rejža)

Dokumenty

...pro poučení, pobavení i pro zavzpomínání

Absolventská práce - Kouzlo digitálního videa - tvorba filmu od A do Z

Je mi jasný, že profíci si u ní popláčou, nebo se alespoň zasmějou, ale zároveň věřím, že amatérům, jakými jsme i my, je jakákoliv rada do začátku drahá a tak by tam pro ně mohlo být pár užitečných tipů. Jo a mimojné práce byla dokonce i úspěšně obhájena u absolutoria Vyšší odborné školy - oboru aplikovaná informatika.

Cena Míru - trailer

Trailer k předchozímu Verčinýmu filmu. Dějově se vlastně jedná o prequel k příběhu o Gauldothovi Polomrtvém. Film je bohužel stále ve stádiu rozstříhanosti a Verča se nějak stále nemá k tomu ho dostříhat. Ale vzhledem k uzavřeným zkouškám a nadcházejícím prázdninám by se letos už mohlo zadařit a film by tak mohl spatřit světlo světa.
Film bohužel nedisponuje původním soundtrackem, proto je trailer nepublikovatelný na Youtube a na instalaci a nastavení přehrávače na našem webu je webmaster moc línej.
Protož kdož chcete toto vpravdě skvostné a prastaré dílo uzřít - nebojte si jej stáhnout :).


 
Kód a kus grafiky by Mathy | Zbytek grafiky by Daniel St. Jules