7. Natáčecí den (27.6. 2009)

   Ač už možná někteří ztratili víru, opět jsme se vrhli do víru showbussinessu a jali se natáčet! Nás totiž nějaké zkouškové, školní praxe nebo snad pracovní poměr (hlavní, s nadřízeným, vedlejší) jentak nezastaví!

   Tentokrát jsme natáčení neměli až tak dokonale rozvrženo, neb jsme se rozhodli víceméně ze dne na den. Chystali jsme se s Verčou strávit víkend na chatě na Křivoklátsku u mých prarodičů a jak jsme tak balili a plánovali, tak jsme si řekli, že by byla škoda nevyužít toho,Originální stativ že je tam spousta krásných míst, kde by se dalo točit. A tak jsme si krom zubního kartáčku sbalili i kostýmy a kameru. Samozřejmě se to odrazilo na tom, že jsme zapomněli vzít třeba takové zbytečnosti jako stativ. Ten jsme naštěstí nahradili značkovým špalkem (viz foto). Nutno říct, že když mě bábi potkala namaskovanýho, v první chvíli ji málem trefil šlak.
I když bylo natáčení komorní, přecijenom pro nás bylo dobrodružné - konečně jsme tu pokřtili kameru a fakt, že naše výprava byla dvoučelnná znamenal, že kromě režisérování se Verča stala dočasně i kameramanem.
   Točili jsme scény s Gauldothem a Mardorem. Ty jsou personálně nenáročné, Mardor se totiž bude dodávat až postprodukčně.

Otázka "jakým způsobem?" zatím visí ve vzduchu. Kuba se dušuje, že se kamarádí s 3Dstudiem, ale zatím se s ničím bohužel nevytasil, tak nemohu referovat. V záloze máme ještě velkou zeď a tubu zelené, klíčovací barvy.

   Při natáčení jsem si trochu posteskl, neb jsem si řikal, jak je to krásný mít po zkouškách. Že už se člověk nemusí nic učit a v autobuse si může v klidu číst, co se mu namane. Ale v důsledku jsem nakonec jenom vyměnil účetní osnovu za scénář...

Nejhorší na tom všem je, že obojí dělám dobrovolně :o).

lesní ležení

Fotky ze 7. natáčecího dne 
Kód a kus grafiky by Mathy | Zbytek grafiky by Daniel St. Jules