22. Natáčecí den Sobota 8.10.2011

"BACHÁÁ CIVILIS....co to kur*a??"

Na dvaadvacáté natáčecí akci jsme zavítali na jedno z nejprofláklejších airsoftových fleků v Praze - na Vápenku. Hrající na nás koukali trochu nechápavě a to ještě nevěděli, že jsme přijeli kopat hrob. Komu? Nechte se překvapit ;). Byla to rychlovka, na scéně jsem byl jenom já.

obrázek

Prostory Vápenky jsou zajímavý hned z několika důvodů. Samotná "airsoftová prostora" působí příjemně post-apo dojmem, jen je třeba dávat pozor, kam člověk šlape, všechny stavby v "areálu" mají silně narušenou statiku. I za relativně krátkou dobu mezi naší obhlídkou prostor a natáčením, se tu pár věcí stihlo změnit (rozuměj - zhroutit).
Další zajímavá část je bývalý důl. Zbyl po něm už jenom vstup s nápisem "Zdař Bůh", což je dneska dlouhý tunel, za nímž je taková moc hezká soutězka, jako dělaná pro natáčení nějakého útoku ze zálohy (ten jsme tu zatím žádný netočili, ale kdoví, co budoucnost přinese).

Celý natáčko bylo taknějak dopohody - večer předtím jsme slavili v Hodovně, takže jsme vyráželi až po výborném, společném obědě. Příští zastávka: Helfenburk u Úštěka!


--Mathy--Komentáře

...máte k tomu něco? Napište nám to!

Jak ti říkaj?
Tvůj e-mail:

E-mailem Ti oznámíme odpověď
Tak povídej:
Nechcem tu mít brajgl - než to pošleš, musíš nám říct, kolik je nula plus nula ?


 
Kód a kus grafiky by Mathy | Zbytek grafiky by Daniel St. Jules