21. Natáčecí den Neděle 11.9.2011

Tak jsme se opět vrátili na Cibulku. Když zahrnu i akce mimo natáčení Polomrtvého, byli jsme tu už celkem asi po páté :). Byl krásný, zářiový den, což nám paradoxně dost komplikovalo život. Příznivé počasí totiž způsobilo, že bylo obrázekv parku narváno a co chvíli nám někdo lezl do záběru. Pravda, občas to byl zážitek, to třeba když se s námi přišli vyfotit dva "goTHIcky odění chlapci". Co k nim říct...No Richmond by na ně byl vážně hrdý. Podobný akce však nakonec vykoledovaly asi tříhodinové zpoždění.


Kromě obvyklé posádky dorazili ještě Kerol a Pobuďák. S Kerol to bylo trochu se štěstím, před pár týdny se vrátila ze Sydney a za pár týdnu se tam zase chystá. Studuje tam jakousi policejní psychologii, kdoví, jaký profil jednou našemu týmu sestaví.
S Pobuďákem byla opět radost hrát. Jako jediný z naší bandy je totiž doopravdy herec a každá jeho rada má cenu zlata.


Odpoledne jsme se vydali do Hodovny, což je sklep Klárčiných rodičů, přetvořený...no v Hodovnu. Slova těžko postihnou krásy prostor, ze kterých na člověka dýchá celé storočí. Vidět jste ho už mohli například i v úvodní scéně traileru knihy Stín Černého hvozdu (ano, je to ta, kde má Elder na ruce hodinky). Ale než jsme se vydali do hodovny, čekala na nás hostina, kterou vůbec nevím, čím jsme si zasloužili. Klárka a její rodičové nám totiž přichystali naprosto luxusní grilovačku. Milí Svobodovi, děkujeme moc, snad Vám to jednou budeme moci nějak vrátit.
Samotné natáčení v prostorách hodovny bylo opět nervydrásající, neboť jak je Verča skvělý rejžizér a kameraman, tak na place má u každé vážnější scény neodbytné nutkání se pořád hihňat. Snad prvně jsem v tomhle smyslu slyšel Pavlixe, že by byl na mou drahou polovičku poněkud drsnější. Leč nebránil jsem jí, ve chvíli, kdy jsme jí už doopravdy nasrali, fungovala perfektně :o). Avšak jak se říká - učení dělá mistry. Pevně věřím, že stejně jako se vypracovala coby kameraman a řejžisér, půjde jí určitě i hraní. Konečně, na pódiu jí to vcelku jde už teď.


--Mathy--Komentáře

...máte k tomu něco? Napište nám to!

Jak ti říkaj?
Tvůj e-mail:

E-mailem Ti oznámíme odpověď
Tak povídej:
Nechcem tu mít brajgl - než to pošleš, musíš nám říct, kolik je pět plus šest ?


 
Kód a kus grafiky by Mathy | Zbytek grafiky by Daniel St. Jules