13. Natáčecí den (16.5. 2010)

ded      Třináctý natáčecí "den" se nesl v maximálně pohodovém duchu, byla to víceméně taková procházka spojená s natáčením.

      Lehce po poledním jsme se vydali Klárka (skript), Pavlix (kamera, rejža dnešního natáčení), Verča (jako Alana) a já (jako Gauldoth) do Berouna a z něj lehkou procházku na rozhlednu Děd. Tu kdysi objevil a doporučil Švéd, nutno říct, že objev to byl geniální. Rozhledna, postavená koncem 19. stol je totiž novogotická, čili výborně pasuje do našeho spíše "všegotického" portfolia. Ve scéně Gauldoth následovaný Alanou spouští body síly, reprezentované pěti osamělými vězmi. Původně jsem orodoval za to, abychom je objeli všechny, ale vzhledem k tomu, že jedna je u Berouna, druhá v jižních Čechách, další v Krkonoších a zbytek bůhvíkde, musíme je z časových důvodů točit po jednom. Ale alespoň máme tipy na pět poznávacích víkendů. Z čehož vyplívá, že pokud nebude finální sestřih Polomrtvýho použitelnej jako fantasy, možná z něj udělám helouvínskej díl Cestománie :D.
      Skončilo natáčení a jako když přepne, dostali jsme všichni hlad. Možná je to tím, jak se člověk soustředí na věc, ale každý z nás měl hlad jako herec. A tak jsme opět, jako kdysi při průzkumu zavítali do úžasné, krásné a maličko dražší restaurace "U Madly". V prostředí připomínající něco mezi středověkou krčmou a hobití norou jsme si dali gáblík a vyrazili zpět domů do Prahy, matičky stověžaté

Komentáře

...máte k tomu něco? Napište nám to!

Jak ti říkaj?
Tvůj e-mail:

E-mailem Ti oznámíme odpověď
Tak povídej:
Nechcem tu mít brajgl - než to pošleš, musíš nám říct, kolik je šest plus dva ?

Pavlix Vloženo: 19.05. 2010

Ale taky jsem si je všechny poctivě vydupal. :-)


Mathy Vloženo: 19.05. 2010

Všimli jste si už taky, jak se Pavlix nasere skoro na každou fotku z natáčení :D? Začínám si připadat méněcenně (a to mám hlavní roli) :D. 
Kód a kus grafiky by Mathy | Zbytek grafiky by Daniel St. Jules